LEVELS
AS.DT03-1

Cena 2 999 € s DPH

Pre viac informácii nás kontaktujte

+421 908 924 093

pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s automatickým náťahom a funkciou duálneho času

ŠPECIFIKÁCIA

Automat

,

Pracka

puzdro rozmer: 46,5 mm
              výška: 12,5  mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové s antireflexnou úpravou
zadný kryt: 2 priehľadné otvory, zafírové sklo
ciferník:
strieborný s vlnitým vzorom a s dvoma gilošovanými malými ciferníkmi ohraničenými kruhovou a pozlátenou aplikáciou, ktoré sú aplikované na dvoch rôznych úrovniach ale vzájomne prepojených pozlátenými polokruhmi. Nad dátumom je v umiestnená lupa.
Ručičky: mosadzné s oranžovým a zeleným povlakom
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: pravá pštrosia koža
farba remienka:  čierna
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom.
limitovaná edícia:99 kusov

STROJČEK

kaliber: 2 strojčeky kal. 2671.AS automatický náťah, s ručne gravírovaným rotorom
priemer: 17,20 mm
výška: 4,80 mm
frekvencia: 28 800 kmitov za hodinu, 4 Hz
počet rubínových kameňov: 25
rezerva chodu: 42 hod.
funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum, dualtime. Ciferník v polohe 4 hod. ukazuje hlavný čas, ciferník v polohe 10 hod. ukazuje duálny čas.

korunka: 3 polohy, 1 - ručný náťah, 2 - nastavenie dátumu, 3 - nastavenie času

INŠPIRÁCIA

Hodinky "Levels" dostali svoje pomenovanie na základe viacúrovňového ciferníka. Na jednej úrovni je domáci čas a na druhej je duálny (miestny) čas, t.j. čas na mieste, kde sa nachádzate. Na tretej úrovni je umiestnené logo "Alexander Shorokhoff" a štvrtá úroveň zobrazuje limitovanú edíciu. Všetky úrovne majú rôznu výšku. Najdôležitejšia a najvyššia úroveň je umiestnená nad oknom kalendára, kde je vložené zväčšovacie sklo. Spôsob jeho umiestnenia podčiarkuje tvorivosť Alexandra Shorokhova a narúša tradíciu umiestnenia lupy priamo do predného skla.

Model Levels, to je „mrakodrapová“ konštrukcia na gilošovanom podstavci v žiarivo modrej alebo striebornej farbe, ktorá vytvára kontrasty a zároveň harmóniu. Farby boli vybrané perfektne. Pre avantgardného umelca by však bolo príliš jednoduché a nepredstaviteľné nechať veci jednoduchými. Alexander Shorokhov vždy hľadá niečo výnimočné. Použitím rôznofarebného pásu neurčitej formy sa umelcovi podarilo udržať dokonalé usporiadanie a zároveň odovzdať svoj nezameniteľný dizajn.
Nový model zn. "Alexander Shorokhoff" bol vyrobený plne v duchu filozofie "Art on the Wrist"  v limitovanej edícii len 99 kusov.