salón výnimočných hodín Praha 2019

                                                               SALON EXCEPTIONAL WATCHES


                                                                                                                         Vážení milovníci výnimočných hodín,

Pozývame Vás na výstavu SEW 2019, ktorá sa tohto roku koná v Paláci Žofín v Prahe v dňoch 19. - 20.10.2019. Výstavy sa zúčastní 35 svetovo známych hodinárskych značiek, medzi ktorými nemôže chýbať ani výrobca hodín  ALEXANDER SHOROKHOFF, ktorý posledné roky vyhráva známe dizajnérske súťaže  a získava srdcia zberateľov a vášnivých milovníkov hodín a umenia na celom svete. 
Na tohtoročnej výstave bude mať svetovú premieru nový tourbillon od ALEXANDRA SHOROKHOFFA model PICASSINI v limitovanej edícii 5 kusov. Je to hold vzdaný svetovému maliarovi a  revolucionárovi v umeleckom hnutí Pablovi Picassovi. Návštevníci výstavy SEW v Prahe si ako prví na celom svete môžu pozrieť tento model a majú šancu si ho objednať.

svetová premiera nového tourbillonu PICASSINI od ALEXANDRA SHOROKHOFFA


Tourbillon Picassini bol nominovaný do hlavnej súťaže o víťaza výstavy SEW. Hlasovanie bude prebiehať počas výstavy a každý návštevník môže dať jeden hlas svojmu  favoritovi. Veríme, že Picassini si Vás získa.

Okrem hlavnej súťaže prebiehajúcej počas výstavy sa už rozbehla internetová súťaž o cenu HODINKY ROKU 2019 a Vaše hlasy môžete dať hodinkám, ktoré Vás najviac očarili. Do tejto súťaže sme vybrali model LEVELS, ktorý bol vyrobený v limitovabej edícii 99 kusov. Je na trhu len pár mesiacov, ale bude už čoskoro vypredaný. Pokiaľ  Vás tieto zaujímavé hodinky zaujali, neváhajte im dať svoj v hlas v internetovej súťaži
 

pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model LEVELS


Myšlienku umeleckej revolúcie, ktorou umelecké hnutie AVANTAGARDE bezpochybne bolo, predstavuje aj ďalší model od ALEXANDRA SHOROKHOFFA,  a to model REVOLUTION AVANTGARDETento model budú môcť uzrieť návštevníci výstavy SEW tiež ako prví na celom svete. Takže ide o ďalšiu svetovú premieru!

novinka od ALEXANDRA SOROCHOVA


novinka od ALEXANDRA SHOROKHOFFA
 

ALEXANDER SHOROKHOFF si pripravil pre stovežatú Prahu skutočne veľké množstvo noviniek, čím chcel prejaviť úctu tomuto krásnemu mestu, umeleckému a architektonickému skvostu Európy. Ďalšou premiérou budú nové modely z modelovej rady CROSSING.

exclusívne pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF

výnimočné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model Crossing

 hodinky pre zberateľov ALEXANDER SHOROKHOFF


Srdečne Vás pozývame na výstavu výnimočných hodín SEW 2019, ktorá sa koná v priestoroch Žofínskeho paláca v Prahe v dňoch 19. a 20. októbra 2019. Nájdete nás v hlavnom sále, medzi najznámejšími svetovými výrobcami hodinárskych šperkov.

výstava výnimočných hodín SEW Praha 2019