LOS CRANEOS 2
AS.DT02-3

Cena 3 299 € s DPH

Pre viac informácii nás kontaktujte

+421 908 924 093

pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s automatickým náťahom a funkciou duálneho času

ŠPECIFIKÁCIA

Automat

,

Pracka

puzdro rozmer: 46,5 mm
              výška: 12,5  mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové s antireflexnou úpravou
zadný kryt: 2 priehľadné otvory, zafírové sklo
ciferník: dva bočné ciferníky, ciferník v polohe 4 hod. ukazuje hlavný čas, má lakovanú čierno-bielu hodinovú a minútovú ručičku a ciferník  v polohe 10 hodín ukazuje duálny čas a má čierno-bielu lakovanú hodinovú a minútovú ručičku.
farba ciferníka: šedá s  pozláteným nitovaným vzorom a ručne gravírovanými farebnými lebkami
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: pravá pštrosia koža
farba remienka:  čierna
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom.
limitovaná edícia: 88 kusov

STROJČEK

kaliber: 2 strojčeky kal. 2671.AS automatický náťah, s ručne gravírovaným rotorom
priemer: 17,20 mm
výška: 4,80 mm
frekvencia: 28 800 kmitov za hodinu, 4 Hz
počet rubínových kameňov: 25
rezerva chodu: 42 hod.
funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum, dualtime. Ciferník v polohe 4 hod. ukazuje hlavný čas, ciferník v polohe 10 hod. ukazuje duálny čas.

korunka: 3 polohy, 1 - ručný náťah, 2 - nastavenie dátumu, 3 - nastavenie času

 

INŠPIRÁCIA

Prvá limitovaná séria modelu „Los Craneos“ bola  venovaná slávnej mexickej maliarke Frida Kahlo. Teraz prichádza na trh jeho nástupca Los Craneos 2! Lebky zostávajú hlavným motívom, ale tentoraz zdôrazňujú šťastnú a farebnú stránku umenia Fridy Kahlo.

Teraz sú lebky pokryté farebným emailom, čo má za následok oveľa emocionálnejší, živší a pokojnejší vzhľad. Farba emailu v každom sektore bola starostlivo zvolená, aby sa dosiahol lepší prenos umeleckých emócií. Pri výrobe ciferníkov sa používa prevažne transparentný email, ktorý dodáva farbe dodatočnú hĺbku. Zadná strana lebiek bola ručne vygravírovaná špeciálnym náradím. Emailová farba sa nanášala postupne v jednotlivých vrstvách, vďaka čomu bolo možné dosiahnuť bohatosť farebných odtieňov. V jednotlivých farebných sektoroch sa sriedajú prvky avantgardného umenia a kresby spracované v typickej mexickej tradícii inšpirovanej starovekými aztéckymi vzormi. Farebné sektory v lebkách napomáhajú lepšej orientácií v čase, aby bola popri umeleckej hodnote zachovaná aj hlavná funkcia hodín ako takých.
Farba ciferníka nového modelu nie je taká radikálna, ako to bolo u populárneho čierneho predchodcu. Teraz ciferník svieti v ušľachtilej farbe šampanského alebo v čistom kovovom odtieni. 62 nápadných kovových šípov je teraz pokrytých žltým zlatom.

Hodinové puzdro, v ktorom sú umiestnené dva mechanické strojčeky s automatickým náťahom, je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Pohyb strojčeka je pekne viditeľný cez zadný kryt, v ktorom sú dva priehľadné otvory.

Jednoducho povedané, nová verzia týchto hodiniek je príjemnejšia, kreatívnejšia a emocionálnejšia - úplne v súlade s umením Fridy Kahlo.

pánske_hodinky_ALEXANDER_SHOROKHOFF_DUALTIME